Stahl – stěhovací služba – stěhování firem i domácností

Nezůstávejte na stěhování nábytku sami

Patříme k největším stěhovacím firmám v České republice, proto vám nabízíme kompletní služby v oblasti stěhování firem i domácností. Jsme profesionálové, a tak během stěhování nábytku i dokumentů pečlivě dbáme na bezpečí svěřených věcí. Zajišťujeme balící služby a uložení předmětů do našeho skladu.

  • Janovice nad Úhlavou 121
  • 340 21 Janovice nad Úhlavou
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Antonín Stahl
  • jednatel

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Stěhování firem a kanceláří

Potřebujete změnit místo působení vaší společnosti, nebo jen chystáte reorganizaci a přestěhování několika oddělení? Kontaktujte nás, poskytujeme kompletní servis při stěhování firem. Naše služby zahrnují bezplatné vypracování cenové nabídky, dále zajistíme seznam stěhovaného nábytku i zbylého vybavení. Zařídíme dovoz kontejnerů na odpad po stěhování a všechny věci profesionálně zabalíme a zajistíme proti poškození. Vše převezeme a rozmístíme podle plánů, a tak budete mít stěhování firmy za úspěšně za sebou během chvilky.

Stěhování nábytku a domácností

Nejen firmám, ale také domácnostem nabízíme svou pomoc při stěhování nábytku a vybavení bytu či domu. Pokud se nechcete sami trápit s balením věcí, jejich převážením či demontáží a montováním těžkého nábytku, rádi vás zastoupíme. Naše společnost svým klientům dává na výběr z několika programů stěhování nábytku a domácností podle rozsahu poskytovaných služeb. Pro všechny platí, že jsou prováděny jen profesionálními zaměstnanci, nikoliv nezkušenými brigádníky, jak bývá zvykem.

Stěhování do zahraničí

Ani stěhování do zahraničí pro nás není problém. Máme zkušenosti s leteckou, námořní i běžnou silniční dopravou. Pomůžeme vám s potřebnou dokumentací nejen pro běžný převoz, ale také pro přepravu lodním kontejnerem.

Další stěhovací služby

Kromě běžného stěhování nábytku a firem nabízíme také stěhování uměleckých předmětů a knihovních fondů. Pro tyto případy máme připravené speciální přepravní vozíky vytvořené na základě dlouhodobé praxe. Disponujeme rovněž velkým skladovacím prostorem pro naše klienty.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce